www.elexorien.com voor mp3's en meer info \m/

Meer!Lainedil Naleanor schreef:
heb jij alle 3 nummers gelusiterd? of alleen rising of the storm?Marte schreef:Ik vind 't een beetje klinken als die doorsnee melodieuze black metal.
Ik geef toe dat vooral 't eerste nummer dat ik downloadde in dat straatje lag, andere nummers voegden toch wat meer toe en ik hoop dat jullie dan ook zo verder gaan.Lainedil Naleanor schreef:Dat mag je ook vinden hoor. Ik vond het enkel een beetje wonderlijk dat je zelfs Dryads & Trolls melodieuze black metal vindt
Edit: Grafzerk: dan was het nog altijd met 1 L
Naja, de spelling hoor je niet als ik tearful dawn zeg.. Exirilien ofzo is echt onmogelijk voor mij om te onthouden.Lainedil Naleanor schreef:Dat mag je ook vinden hoor. Ik vond het enkel een beetje wonderlijk dat je zelfs Dryads & Trolls melodieuze black metal vindt
Edit: Grafzerk: dan was het nog altijd met 1 L
Ieder zijn eigen ding, he. Ik ben zelf van mening (zonder meteen in defcon-1 te willen springenNoctiis schreef:to be honest, ik vond er niet zoveel aan, die demo![]()
alle riffjes klinken zo ontzettend bekend in de oren (finntroll en COB, soms lijkt een riffje precies eruit geript te zijn maar dan een nootje hoger/lager).de zang vond ik niets, de toetsenist haalt echt alle cliches uit zijn keyboard (harpichords? kom op zeg... like that's never been done before), en het leeft gewoon niet echt. ook dat hele fantasy-theme is (op deze manier) niet aan mij besteed, maar da's natuurlijk weer persoonlijk.
ik ben het er wel mee eens dat de uitvoering erg goed is, alles staat er wel strak op en is aardig afgemixed.
Ik ben ook niet beledigd ofzo. Moest er nog bijkomen zeg *bier*Noctiis schreef:true, ik bedoelde er ook niets mee verder hoorgewoon van: het klinkt me bekend in de oren
maarja omdat alle black/death/etc. metal onorigineel klinkt, wil nog niet zeggen dat jullie dat ook moeten gaan doen he![]()
ik hou zoiezo niet echt van deze richting metal, dus who am I
In augustus spelen we weer in de goudvishal in arnhemStraightHate schreef:Wanneer komt er een album aan? Of kom een keer in het zuiden ergens spelen, ik ben wel benieuwd naar de andere nummers!
Gewoon ff oefenen en dan kan je zo bij onze fanclubgrafzerk schreef:[..]
Naja, de spelling hoor je niet als ik tearful dawn zeg.. Exirilien ofzo is echt onmogelijk voor mij om te onthouden.
Heersch!!Lainedil Naleanor schreef:paar nieuwe gigs:
29-10-2005 De Dobbe, Roden: HALLOWEENFEST; met Swansdown & Fyrehead
09-12-2005 PasPop 2, Simplon Groningen
17-12-2005 Peptalk Ede, met Heidevolk & Thronar
18-12-2005 MidwinterFair
28-01-2006 De Pluu Winsum, met GSP & Ion