Arghoslent schreef:[..]
Luister dan Plaagje, ik heb het idee dat hier tegenover zo'n internetstrijdertje zit van een jaar of 18. Bespaar me aub je vervelende opmerkingen.
Hahahahahahahahahahahahahaha!
Neen meneer, niet.
Weet je waar het mij om gaat (en dat heb ik wel vaker gezegd, maar toen was jij er nog niet)?
Nou, dat zal ik je vertellen:
Metal is een totaalproduct, met tekst, met inhoud, met erachter een stel individuen dat er een bepaalde visie op na houdt (meestal) en dat die visie naar buiten brengt: een demo, een full length, een split is geboren. Jij koopt zo'n ding, als het goed is blijft het niet bij downloaden, en vervolgens heb je schijt aan ongeveer de helft van waar jij je centen aan uitgeeft. Je hebt schijt aan ongeveer alles waar een band voor staat.
Dat zal die band leuk vinden.
Door je centen uit te geven aan plaat, geef je een band support, waar ze zo hard om staan te springen. Men zoekt fans, gelijkgestemden. Maar er zijn geen gelijkgestemden; men heeft helemaal geen mening. NOU, DAT IS KUT!