Engine of Pain zoekt zanger

Wil je wat verkopen, of zoek je juist een plaat?
Of zoek je bandleden? Hier kan je het vragen.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Mies777
Berichten: 136
Lid geworden op: ma jul 28, 2003 3:49 am
Locatie: Nieuwstadt
Contacteer:

Engine of Pain zoekt zanger

Bericht door Mies777 » za okt 25, 2008 6:28 pm

Engine of Pain is een Heavy Metal band uit Limburg en heeft een wereldwijde platendeal bij het Finse label Lion Music. Tevens wordt de band gesteund door enkele bekende merken zoals o.a. Jackson Guitars, Dean Guitars, ENGL en Spector.

We zijn op zoek naar een zanger om de release van ons 2e album te realiseren en om na de release het album te promoten (in de vorm van interviews, gigs etc.). Uiteraard staat ook, voor de toekomst, een 3e album in de planning.

De nummers voor het 2e album zijn voor 90% gereed, echter zonder zanglijnen en teksten: denk aan een mix van Forbidden, Fates Waring, Annihilator, Iron Maiden, Nevermore met stevige tussenstukken, veel ruimte voor zang en vooral melodieuze solo's.

De stijl van het 2e album ligt ongeveer in lijn met twee eerder opgenomen promonummers zoals te horen op onze myspace site (om een idee te geven) www.myspace.com/engineofpain Hier vind je ook alle info over de band.

Je hoeft niet eenzelfde stemgeluid te hebben als de vorige zanger maar we zoeken in ieder geval géén grunter / shouter / screamer / gothic etcetc ; we zoeken een Heavy Metal zanger die vooral melodieus kan zingen en genoeg bereik en kracht heeft. Voorkeur is natuurlijk dat je zelf de teksten doet schrijven. We zoeken dus, in principe, geen projectzanger voor alleen het album maar een vast (enthousiast) bandlid.

Repetities in Leveroy (nabij Kelpen-Oler), in principe elke dinsdagavond (in overleg)

Als je interesse hebt en / of je wilt meer info, mail je gewoon naar: info@engineofpain.com Als je hebt, stuur dan ook tevens wat (MP3) opnames van eerder gedane opnames (of linken naar je myspace site etc) zodat we alvast weten hoe je zang ongeveer is.
http://www.youtube.com/user/Mies777

Gebruikersavatar
KoenM
Berichten: 23231
Lid geworden op: ma aug 15, 2005 2:08 pm
Locatie: een pittoresk rustiek Vlaams dorpje
Contacteer:

Bericht door KoenM » za okt 25, 2008 7:33 pm

Stocky stopt met zingen? Powervice begint weer? Stormrider gaat vaker spelen?

Whut?
Facebook band

All life is temporary - what lasts is consciousness

Last.fm profiel

Plaats reactie