Grailknights

Jouw band, andere bands .. alles kun je hier kwijt
Plaats reactie
Lord Lexy
Berichten: 8
Lid geworden op: wo jan 28, 2009 8:49 pm

Grailknights

Bericht door Lord Lexy » do dec 09, 2010 11:27 pm

Dit is een schier onbekende band in België en Nederland. In november 2008 passeerden ze in de Benelux als voorprogramma van Sabaton, en zelfs al waren ze het voorprogramma, ze kregen de zaal heel goed mee! Nadien volgde een Europese headlinertour, die helaas voortijdig afgebroken moest worden. Zij die de show misten moeten zeker tot het einde van dit bericht doorlezen!
Maar over Grailknights kan je niet spreken als je hen niet gezien hebt:

Behold:
Sir Optimus Prime
Mac Death
Baron van der Blast
Lord Lightbringer


Afbeelding

Uiteraard, wat zijn helden zijn nemesis? Ziehier Dr. Skull en zijn handlanger: Morph the Swarf!

Afbeelding

Tijdens hun optredens, hun veldslagen, trachten de machtige ridders de Holy Grail van de Evil Dr. Skull terug te winnen. Maar dat gebeurt niet zomaar: The Battlechoir, het publiek, wordt als bij geen andere groep gevraagd om de slechteriken te bestrijden. Monsters, draken, Dr. Skull en uiteraard de machtige ridders zelf staan op het podium en vechten voor de Graal!
Metal en pakjes nog strakker dan de leren broek van Rob Halford: het bestaat!

Hun muziek varieert wat tussen death metal (eerste album) en een mix van power en death bij hun laatste.

Uiteraard zijn voor een band als Grailknights de optredens zeer belangrijk. Wie hen reeds aan het werk heeft gezien weet dat ze garant staan voor een uurtje bier, plezier en heroïsch metalvertier! Zij die hen nog niet aan het werk hebben gezien kunnen nu echter ook aan hun trekken komen, want de allereerste Grailknights DVD is een feit. Live At The Gates Of Grailham City pompt alles bijeen wat een mens nodig heeft: strakke kurassen à la Batman, bier en party metal zoals die hoort te zijn! Nu is het uitkijken naar de nieuwe cd, die in de lente van 2011 klaar zal zijn.

Afbeelding

Verdere info: www.grailknights.de
[img]http://www.grailknights.de/webwarrior/grailknights_200.jpg[/img]

Gebruikersavatar
Crises
Berichten: 6435
Lid geworden op: wo feb 13, 2008 1:57 pm
Locatie: Zutphen

Re: Grailknights

Bericht door Crises » vr dec 10, 2010 12:02 am

Jep, een erg leuke band die met plezier op het podium staat. Jammer dat ze niet meer terug gekomen zijn sinds dat mislukte optreden in Zaandam.
Ik denk dat ik allergisch ben voor leer... ik heb altijd zo'n koppijn als ik wakker word met m'n schoenen nog aan

Plaats reactie