Yes, het drumgeluid van de laatste 4 Vader albums is gewoon kickassAmibor schreef:Ik geloof dat op de oude platen van Cradle Of Filth de drums ook nogal irritant overkwamen, maar dan zou ik het weer eens moeten luisteren. Geef mij het drumgeluid van een nieuwe Vader of een nieuwe Satyricon. Daar kan ik helemaal op los.

Op het nieuwe mini album van Vader (Blood) moet je het nummer Shape Shifting eens horen, dat begin, echt het stoerste intro (ook kwa productie dus) wat ik het laatste kwartaal gehoord heb.
Principle of evil made Flesh misschienIk geloof dat op de oude platen van Cradle Of Filth de drums ook nogal irritant overkwamen

Op Cruelty and the Beast wordt wel flink getriggerd, en de triggers staan ook te opvallend in de mix vind ik. Maar dat geen heel erg oude plaat.