Vrijdag 12 februari
Autumnal Reaper, deathmetal met blackmetal invloeden. Ze draaien al meer dan 15 jaar mee in de metal scene en hebben dan ook meerdere uitgaven op hun naam staan die wereldwijd positieve ontvangen zijn. 2009 was een heel productief jaar voor Autumnal Reaper, er verscheen maar liefst 3 Cd 's. Een compilatie CD van het Amerikaanse label Quickstar Productions, een gelimiteerde mini CD "Requiem " en de Full Length "Rise Of The Raging Death ". Deze laatste is geproduceerd door Dick Kemper(bassist Vandenberg) en met keyboard samples van Mike Browning(After Death, Nocturnus, ex-Morbid Angel, ex Acheron), die hij speciaal voor dit album heeft gecreëerd.
Obeah, old school deathmetal, uit Nijmegen. Beïnvloed door bands als Six Feet Under, Obituary en Vader, maar geven daar een geheel eigen draai aan met vele tempowisselingen, gemene riffs en een donker geluid.
Grindbashers, old school grindcore in het straatje van Agathocles, (oude) Napalm Death en Terrorizer. Met de vaart van een aanstormende sneltrein worden teksten over de rauwe realiteit over je uitgestort. En dit met met een alles behalve zachtzinnige sound.
myspace - Autumnal Reaper
myspace - Obeah
myspace - Grindbashers
website - The Stage
12/02 - Autumnal Reaper, Obeah, Grindbashers
12/02 - Autumnal Reaper, Obeah, Grindbashers
Laatst gewijzigd door The Stage op ma feb 01, 2010 3:41 pm, 2 keer totaal gewijzigd.
- King of Beer
- Berichten: 923
- Lid geworden op: di apr 14, 2009 9:46 pm
- Locatie: Arnhem
- Contacteer: