Kataklysm, Krisiun, Fleshgod Apocalypse en Braincasket spelen op zondag 12 januari in poppodium Romein in Leeuwarden.
Datum: 12/01/2014
Deur open: 16:30 - 22:00
Prijs: €19,-
Zaal: Jack Daniel's Stage
http://www.poppodiumromein.nl/index.php ... apocalypse
Northern hyperblast kings Kataklysm uit Canada weten één ding zeker, om mee te blijven doen moet je constant hard blijven werken. Als deze mannen niet bezig zijn met het opnemen van een nieuwe plaat, dan zijn ze wel on the road voor een serie live concerten. Na het uitbrengen van hun laatste studio album "Heaven's Venom" (2010) en de jubileum live plaat "Iron Will (2012), zal op 25 oktober 2013 het album "Waiting For The End To Come" verschijnen. Een plaat waar vele fans al tijden op zitten te wachten.
En Kataklysm zou Kataklysm niet zijn als ze ook al niet weer een tour op het programma hadden staan, de Europese tournee loopt in de eerste twee maanden van 2014 en als enige Nederlandse datum zullen ze in Leeuwarden voorbij komen. De eerste tour van Kataklysm in drie jaar, maak je borst maar nat!
Het voorprogramma zal worden verzorgd door de Braziliaanse death metal veteranen Krisiun, die op dit moment bezig zijn met het opnemen van een nieuw album. Fleshgod Apocalypse is tenslotte de derde naam, deze Italianen mixen brute death metal met symfonische elementen uit de opera, hun derde album "Labyrinth" is net uitgebracht.
12-01: Kataklysm, Krisiun, Fleshgod Apocalypse @ Romein
Re: 12-01: Kataklysm, Krisiun, Fleshgod Apocalypse @ Romein
Komen er nog meer Nederlandse data?
Re: 12-01: Kataklysm, Krisiun, Fleshgod Apocalypse @ Romein
Geloof het niet. Ze spelen 19 januari in de Biebob te Vosselaar (België)
Re: 12-01: Kataklysm, Krisiun, Fleshgod Apocalypse @ Romein
Jammer.
Als dit een beetje in de buurt komt wil ik wel gaan kijken.
Als dit een beetje in de buurt komt wil ik wel gaan kijken.