Moker opende om 18u. Zelf vooral fan van hun album Total Domination uit 2009 waar ze 1 nr van speelden. Nostalgie, band vroeger vaak gezien. Een extra gitarist mis ik wel.
72 Legions vond ik eerder saai. Matige eenheidsworst en een beroerde zanger. Nergens dynamiek te bespeuren. Standaard Amerikaanse ingekochte support-act.
Wat een tegenstelling met Almost Dead! Strakke show vol testosteron. Deathmetal met zeer brute breakdowns, goede lichtshow, een flinke bom energie.
De meeste mensen leken te zijn gekomen voor Atheist. En terecht. Kelly heeft een band van 4 zeer getalenteerde jonge honden om zich heen verzameld. Perfect gedefinieerd geluid, feilloos en enthousiast gebracht. Geweldig genoten van een mooi gebalanceerde setlist met werk van zowel Piece of Time, Unquestionable Presence en Elements. Zoals mijn buurman opmerkte: een masterclass.
Tenslotte begon Cryptopsy (ook maar met 1 gitarist tegenwoordig) aan hun set waarin maar liefst vijf nummers van None So Vile zaten en een medley van Blasphemy Made Flesh. Nieuwe werk is niet onverdienstelijk, maar de klassieker uit 1996 steekt er toch ver bovenuit. Het blijft een genot om Mounier te zien trommelen, ogenschijnlijk moeiteloos. Prima optreden en ook frontman McGachy (toch alweer meer dan 10 jaar) doet het top.
Mooie zondagavond in leuke venue op 20 minuten rijden. Show afgelopen om 22u45, voor middernacht op bed. Meer van dat!