Tsja, op dat punt laat de portemonnee me in de steek.Poggwyd schreef:[..]
Eerlijk is eerlijk.... dat is dan wel weer erg ruig, haha.
Ik ben er wel bij in ieder geval, niet in eerste instantie voor Nargaroth...achja.. het is vrijdagavond en er is niks beters te doen in town en daarbij speelt de bovenplezante band Paria...dus wat let ons...
Vrijdag 20 Augustus: Nargaroth
[i]Vergeten Legenden[/i]
---
Dood account.
---
Dood account.
- Forseti's Justice
- Berichten: 1708
- Lid geworden op: za jul 19, 2003 11:42 pm
Dat zijn me een aantal sterke punten!Robgoroth schreef:[..]
- termen als "Fuck Off Nowadays Black Metal";
- termen als "Fuck Off Nowadays Black Metal" en zelf pas sinds ongeveer '96 in BM-scene zitten;
- pretenderen een demo in '91 te hebben uitgebracht, daar je je toen bezighield met make-up en rokken;
- traangas richting het publiek werpen indien het je niet aanstaat;
- doen alsof je bij de 'Noorse elite' hoort (Erik May You Rape The Angels, The Day Burzum Killed Mayhem), daar hij er totaal niet bij is geweest of iets er mee te maken heeft;
- überarrogant zijn;
- niet zelf je muziek schrijven.
Genoeg redenen?
Edit:
De 'geruchten' heb ik stuk voor stuk laten bevestigen door zowel mensen uit Duitsland, alsook uit Noorwegen.

Ten eerste: sinds wanneer zit jij eigenlijk in de BM scene? Juist ja, als we zo gaan beginen moet je zelf dus ook je mond houden over Black Metal.
"Fuck off nowadays Black Metal", Kanwulf is degene die een LP zo genoemd heeft, andere bands roepen dit in interviews. Wat is het verschil?
Kanwulf die zich bezighoudt met make-up en rokken? Kijk eens naar je eigen Haatstrijd jurk en je paarse haar.
Hoe kun je een gerucht laten bevestigen door Duitsers of Noren die zelf hoogstwaarschijnlijk nooit wat met Kanwulf te maken hebben gehad? Laat staan dat ze toendertijd (als ze al in de scene waren) weet hebben gehad van alle demoreleases van Black Metalbands uit Duitsland.
Ik snap zoiezo niet waarom oude bekenden/ex vrienden van Kanwulf dat aan jou zouden vertellen.
Het traangasverhaal. Hier ben ik zelf ook geen fan van. Voor mij geen reden om naar het concert a.s. vrijdag te gaan. Maar ik kan het me wel indenken. Stel je voor, een zaal vol met Robgoroths.
Kanwulf doet helemaal niet alsof hij bij de Noorse elite hoort, hij zingt alleen maar over hetgeen wat er toen gebeurd is. Dat je dat niet aanstaat, of als je dat belachelijk vindt, dat is je goed recht.
En dat jij beweert dat hij er niet bij geweest is, dat is jouw visie op het verhaal. En aangezien jij pas sinds een jaar naar Black Metal luisterd, zou ik jou al helemaal niet geloven.
Kanwulf is idd arrogant. Dat zijn zowat alle Black Metal "cultartiesten", dus dat je daar wat op aan te merken hebt snap ik niet.
Dat Kanwulf niet alle muziek zelf geschreven heeft, daar heb je deels gelijk in. De hoofdriff van "Black Metal ist Krieg" lijkt idd erg veel op een riff van Strid. De intro van "BM ist Krieg" lijkt verdacht veel op die van Gorgoroth's demo. En het nummer "Erik may you rape the Angels" klinkt als Immortal (er zit trouwens helemaal geen Immortal riff in). Het album "Black Metal ist Krieg" is daarentegen ook een ode aan Black Metal. Wat mekker je dan. Voor de rest heeft Nargaroth helemaal geen muziek gejat van andere bands.
Nee, ik insinueer niet al tijden in de BM-scene te zitten, daar Kanwulf dat wel doet. Ik ken zat mensen uit Duitsland die hebben kunnen bevestigen dat Kanwulf destijds nog nooit van Black Metal gehoord had. Ja, die personen waar ik het over heb zitten zelf al wél lang in de Black Metal, en kennen met name de Duitse scene door en door. Het is irrelevant in dit geval mijn tijd in de scene erbij te halen, gezien ik niet loop te kankeren op de hedendaagse BM.NecroNoud schreef:Dat zijn me een aantal sterke punten!![]()
Ten eerste: sinds wanneer zit jij eigenlijk in de BM scene? Juist ja, als we zo gaan beginen moet je zelf dus ook je mond houden over Black Metal.
Het verschil is het aantal factoren dat hierin meespeelt. De personen die dat in interviews roepen waar jij op doelt, zitten ogenschijnlijk wél al sinds eind jaren 80 in de scene, en weten wél van wanten."Fuck off nowadays Black Metal", Kanwulf is degene die een LP zo genoemd heeft, andere bands roepen dit in interviews. Wat is het verschil?
Wederom is dit compleet irrelevant. Buiten het feit dat mijn haar destijds niet eens paars was, heeft het ook niets te maken met deze situatie. Ik haalde het enkel aan als toevoeging en onderbouwing op de rest van m'n argumenten.Kanwulf die zich bezighoudt met make-up en rokken? Kijk eens naar je eigen Haatstrijd jurk en je paarse haar.
Die mensen zaten destijds wel degelijk in de scene, en wisten ook wel degelijk af van het bestaan van de toen nog niet zo genoemde Kanwulf.Hoe kun je een gerucht laten bevestigen door Duitsers of Noren die zelf hoogstwaarschijnlijk nooit wat met Kanwulf te maken hebben gehad? Laat staan dat ze toendertijd (als ze al in de scene waren) weet hebben gehad van alle demoreleases van Black Metalbands uit Duitsland.
Ik snap zoiezo niet waarom oude bekenden/ex vrienden van Kanwulf dat aan jou zouden vertellen.
Je bent als band zelf verantwoordelijk voor het publiek dat je naar je show toehaalt.Het traangasverhaal. Hier ben ik zelf ook geen fan van. Voor mij geen reden om naar het concert a.s. vrijdag te gaan. Maar ik kan het me wel indenken. Stel je voor, een zaal vol met Robgoroths.
Over Erik praat hij alsof het een vriend van hem was, en over de Burzum/Mayhem-kwestie doet hij alsof hij het fijne van de zaak weet. Als muzikant is dat toch irrelevant als je er nooit iets mee te maken hebt gehad?Kanwulf doet helemaal niet alsof hij bij de Noorse elite hoort, hij zingt alleen maar over hetgeen wat er toen gebeurd is. Dat je dat niet aanstaat, of als je dat belachelijk vindt, dat is je goed recht.
En dat jij beweert dat hij er niet bij geweest is, dat is jouw visie op het verhaal. En aangezien jij pas sinds een jaar naar Black Metal luisterd, zou ik jou al helemaal niet geloven.
De meeste 'Black Metal Cultartiesten' hebben in ieder geval een reden enigzins arrogant te zijn, iets wat een persoon als Kanwulf niet heeft en nooit zult krijgen.Kanwulf is idd arrogant. Dat zijn zowat alle Black Metal "cultartiesten", dus dat je daar wat op aan te merken hebt snap ik niet.
Nargaroth klinkt als een dertien-in-een-dozijn band die enkel populair is geworden door de stoere daden van de frontman, of in dit geval enige man. Daar komt nog eens bij dat de invloeden van buitenaf wel zo duidelijk hoorbaar zijn, dat het in principe wel 'jatten' te noemen is.Dat Kanwulf niet alle muziek zelf geschreven heeft, daar heb je deels gelijk in. De hoofdriff van "Black Metal ist Krieg" lijkt idd erg veel op een riff van Strid. De intro van "BM ist Krieg" lijkt verdacht veel op die van Gorgoroth's demo. En het nummer "Erik may you rape the Angels" klinkt als Immortal (er zit trouwens helemaal geen Immortal riff in). Het album "Black Metal ist Krieg" is daarentegen ook een ode aan Black Metal. Wat mekker je dan. Voor de rest heeft Nargaroth helemaal geen muziek gejat van andere bands.
[i]Vergeten Legenden[/i]
---
Dood account.
---
Dood account.
Eigenlijk heb je nu dus niks duidelijk gemaakt, en gewoon je zelfde simpele subjectieve punten herhaald.
Maar toch nog een ding: was jij het niet die een tijd geleden een topic opende over "hoe zou het nu geweest zijn als Euronymous" nog leefde?
Wie lult er nu over mensen die die nooit gekend heeft?
Maar toch nog een ding: was jij het niet die een tijd geleden een topic opende over "hoe zou het nu geweest zijn als Euronymous" nog leefde?
Wie lult er nu over mensen die die nooit gekend heeft?
Met dat topic suggereerde ik totaal niet hem gekend, of er iets mee te maken gehad te hebben. Iets wat Kanwulf wel doet, zeker met in de tekst van Erik..NecroNoud schreef:Eigenlijk heb je nu dus niks duidelijk gemaakt, en gewoon je zelfde simpele subjectieve punten herhaald.
Maar toch nog een ding: was jij het niet die een tijd geleden een topic opende over "hoe zou het nu geweest zijn als Euronymous" nog leefde?
Wie lult er nu over mensen die die nooit gekend heeft?
[i]Vergeten Legenden[/i]
---
Dood account.
---
Dood account.
- Draconian
- Lult over cdtjes
- Berichten: 11092
- Lid geworden op: di mar 02, 2004 9:12 pm
- Locatie: De Geitenberg
Discussie zonder einde. Ik ben het ook niet altijd met dhr. Kanwulf's standpunten eens, maar met Herbstleyd heeft hij mijns inziens wel één van de meest sfeervolle black metalalbums die ik ken afgeleverd.
We're particles in motion, we can't accept we've no control
Racing helpless through the aether, staring outward from the world
Racing helpless through the aether, staring outward from the world
Persoonlijk vind ik alleen Herbstleyd echt heel goed van Nargaroth, de rest vind ik 3e rangs en zeer onorigineel typische eendagsvlieg in mijn ogen
Maargoed je moet Robgoroth niet onderschatten, hij zit al op de middelbare school hoor en hij kan al heel goed op zijn eigen beentjes staan. Vergeet niet dat hij een Haatstrijd shirt heeft jajaja. Daarboven op komt nog dat hij praat over een periode waar hij zelf nog maar een paar jaar oud was en dit is GEEN grap. De meeste mensen houden geen herinneringen over aan hun eerste 2 levensaren, maar superRob kan zich nog goed want een te gekke tijd het was. Rob:"Nargaroth?? Ik heb wel van Nargarob gehoord maar Nargaroth nee dat was er toen nog niet." Enne die duitse forum vrienden daar is ie ook hecht mee, alleen weten zij dat zelf nog niet. Rob ik vind dat je het heel goed doet hoor zolang je in elke zin tenminste 1 duur woord propt wat je in het dagelijks leven zelf nooit zou gebruiken, komt alles voor de bakker!
Maargoed je moet Robgoroth niet onderschatten, hij zit al op de middelbare school hoor en hij kan al heel goed op zijn eigen beentjes staan. Vergeet niet dat hij een Haatstrijd shirt heeft jajaja. Daarboven op komt nog dat hij praat over een periode waar hij zelf nog maar een paar jaar oud was en dit is GEEN grap. De meeste mensen houden geen herinneringen over aan hun eerste 2 levensaren, maar superRob kan zich nog goed want een te gekke tijd het was. Rob:"Nargaroth?? Ik heb wel van Nargarob gehoord maar Nargaroth nee dat was er toen nog niet." Enne die duitse forum vrienden daar is ie ook hecht mee, alleen weten zij dat zelf nog niet. Rob ik vind dat je het heel goed doet hoor zolang je in elke zin tenminste 1 duur woord propt wat je in het dagelijks leven zelf nooit zou gebruiken, komt alles voor de bakker!
Bedankt dat je me even een warm hart onder de riem steekt kerel!Beftor schreef:Persoonlijk vind ik alleen Herbstleyd echt heel goed van Nargaroth, de rest vind ik 3e rangs en zeer onorigineel typische eendagsvlieg in mijn ogen
Maargoed je moet Robgoroth niet onderschatten, hij zit al op de middelbare school hoor en hij kan al heel goed op zijn eigen beentjes staan. Vergeet niet dat hij een Haatstrijd shirt heeft jajaja. Daarboven op komt nog dat hij praat over een periode waar hij zelf nog maar een paar jaar oud was en dit is GEEN grap. De meeste mensen houden geen herinneringen over aan hun eerste 2 levensaren, maar superRob kan zich nog goed want een te gekke tijd het was. Rob:"Nargaroth?? Ik heb wel van Nargarob gehoord maar Nargaroth nee dat was er toen nog niet." Enne die duitse forum vrienden daar is ie ook hecht mee, alleen weten zij dat zelf nog niet. Rob ik vind dat je het heel goed doet hoor zolang je in elke zin tenminste 1 duur woord propt wat je in het dagelijks leven zelf nooit zou gebruiken, komt alles voor de bakker!
[i]Vergeten Legenden[/i]
---
Dood account.
---
Dood account.
- the true Thorko
- Berichten: 13291
- Lid geworden op: vr mar 05, 2004 12:48 am
- Locatie: l'Hermitage
Als je eens goed leest wat er in het boekje van "Black Metal ist Krieg" staat zul je erachter komen dat kanwulf helemaal niet beweert Erik gekend te hebben, maar het nummer geschreven heeft als een eerbetoon aan een sympatiek persoon. Het gaat mij te ver om het hier helemaal neer te typen maar op herbstleyd.cjb.net is het wel te vinden.Robgoroth schreef:[..]
Met dat topic suggereerde ik totaal niet hem gekend, of er iets mee te maken gehad te hebben. Iets wat Kanwulf wel doet, zeker met in de tekst van Erik..
LEZEN dus, voordat je allerlei geruchten van je Duitse forum "vrienden" voor waar aanneemt. Er claimen heden ten dage wel meer mensen Kanwulf gekend te hebben/te kennen...
Precies. "Herbstleyd" is en blijft ook mijn favoriet en al het werk na "Black Metal ist Krieg" doet mij ook vrij weinig. En ik vind ook dat No Colours het hele gebeuren Nargaroth nogal uitmelkt (zie de vele versies die er van een release uitgebracht worden).Draconian schreef:Discussie zonder einde. Ik ben het ook niet altijd met dhr. Kanwulf's standpunten eens, maar met Herbstleyd heeft hij mijns inziens wel één van de meest sfeervolle black metalalbums die ik ken afgeleverd.
- Samoht Slegov
- Berichten: 1569
- Lid geworden op: ma jul 26, 2004 5:29 pm
Ik hoorde vandaag een mooie:NecroNoud schreef:[..]
Precies. "Herbstleyd" is en blijft ook mijn favoriet en al het werk na "Black Metal ist Krieg" doet mij ook vrij weinig. En ik vind ook dat No Colours het hele gebeuren Nargaroth nogal uitmelkt (zie de vele versies die er van een release uitgebracht worden).
No Colour$$
dat vond ik wel een goeie, eigenlijk
- Samoht Slegov
- Berichten: 1569
- Lid geworden op: ma jul 26, 2004 5:29 pm
Je bent inderdaad een beetje dom, gezien ik het net helemaal heb uitgepluisd in een discussie met NecroNoud.Samoht Slegov schreef:[..]
Beftor waar zou ik dat dan moeten lezen?
Ik heb net even bij google gekeken maar ik ben een beetje dom en ik kan dus niets vinden...
[i]Vergeten Legenden[/i]
---
Dood account.
---
Dood account.
- Samoht Slegov
- Berichten: 1569
- Lid geworden op: ma jul 26, 2004 5:29 pm
Er staat dus niet in wie Erik was (wel hoe berucht en zo hij was)Robgoroth schreef:[..]
Je bent inderdaad een beetje dom, gezien ik het net helemaal heb uitgepluisd in een discussie met NecroNoud.
maar ik kan hem dus niet en ik heb het ook niet kunnen terug vinden.
En ook niet wat Kanwulf allemaal uigespookt heeft.
Maar laat maar ik bedoelde het gewoon als 2 vraagjes tussendoor...
Erik was Immortal-lid, alsook heeft hij bij Gorgoroth gespeeld. Hij pleegde zelfmoord in '99.Samoht Slegov schreef:[..]
Er staat dus niet in wie Erik was (wel hoe berucht en zo hij was)
maar ik kan hem dus niet en ik heb het ook niet kunnen terug vinden.
En ook niet wat Kanwulf allemaal uigespookt heeft.
Maar laat maar ik bedoelde het gewoon als 2 vraagjes tussendoor...
[i]Vergeten Legenden[/i]
---
Dood account.
---
Dood account.
- zwarte krijser
- Berichten: 3392
- Lid geworden op: do mei 13, 2004 2:37 am
- Locatie: Eindhoven
Thomas, Erik is een BM drummerke dat op 't gemakje zelfmoord heeft gepleegd, en drumde bij OA Immortal, Borknagar en Gorgoroth.
Maar da's of-topic: Nargaroth heerst wel degelijk de pan uit, Herbstleyd ken ik niet zo goed maar op BMIK staan een paar leuke nummers, waaronder Zorn des lammes en 7 tears are flowing to the river, de covers erop vind ik ook best leuk maar al met al een cd om sporadisch doch met plezier te draaien.
Daarna heeft ie ook nog goed werk afgeleverd waaronder het totaal niet belachelijke Rasluka II wat ik net dat beetje extra heeft waardoor het me aangrijpt.
Misschien sta ik daar alleen in. Overigens vind ik veel zwaar bejubelde bands van heden ten dage als DSO of GBK net heel gewoontjes.
Maar da's of-topic: Nargaroth heerst wel degelijk de pan uit, Herbstleyd ken ik niet zo goed maar op BMIK staan een paar leuke nummers, waaronder Zorn des lammes en 7 tears are flowing to the river, de covers erop vind ik ook best leuk maar al met al een cd om sporadisch doch met plezier te draaien.
Daarna heeft ie ook nog goed werk afgeleverd waaronder het totaal niet belachelijke Rasluka II wat ik net dat beetje extra heeft waardoor het me aangrijpt.
Misschien sta ik daar alleen in. Overigens vind ik veel zwaar bejubelde bands van heden ten dage als DSO of GBK net heel gewoontjes.
- Samoht Slegov
- Berichten: 1569
- Lid geworden op: ma jul 26, 2004 5:29 pm
Als je even terugkijkt in dit topic zie je dat ik gezegd heb dat ik naar de Baroeg ga om ze live te zien, en dat doe ik niet voor een band die ik niet ken, maar wel een spannend verleden heeft. Bovendien heb ik BM is krieg en die bevalt me uitermate goed.natassja schreef:ik heb ook geen idee wie erik is
maar wat boeit dat dan
het is zo jammer dat mensen pas muziek gaan luisteren nadat ze er iets stoers over gelezen hebben
Normaal ben ik ook niet zo geintresseerd in al die verhalen maar als mensen een aantal keer iets over ene Erik zeggen ben ik toch wel enigzins benieuwd wie die beste kerel is...
- Samoht Slegov
- Berichten: 1569
- Lid geworden op: ma jul 26, 2004 5:29 pm
- Omina Mortis
- Berichten: 678
- Lid geworden op: di dec 09, 2003 1:59 pm
- Locatie: Het mortuarium
- Forseti's Justice
- Berichten: 1708
- Lid geworden op: za jul 19, 2003 11:42 pm
- grafdelver
- Berichten: 510
- Lid geworden op: wo nov 19, 2003 1:09 pm
het was niet persoonlijk naar jou gerichtSamoht Slegov schreef:[..]
Als je even terugkijkt in dit topic zie je dat ik gezegd heb dat ik naar de Baroeg ga om ze live te zien, en dat doe ik niet voor een band die ik niet ken, maar wel een spannend verleden heeft. Bovendien heb ik BM is krieg en die bevalt me uitermate goed.
Normaal ben ik ook niet zo geintresseerd in al die verhalen maar als mensen een aantal keer iets over ene Erik zeggen ben ik toch wel enigzins benieuwd wie die beste kerel is...
en ik ben heeeeel nieuwschierig maar verhalen maken voor mij iemand niet meer of minder boeiend
- Samoht Slegov
- Berichten: 1569
- Lid geworden op: ma jul 26, 2004 5:29 pm
- grafdelver
- Berichten: 510
- Lid geworden op: wo nov 19, 2003 1:09 pm
- Draconian
- Lult over cdtjes
- Berichten: 11092
- Lid geworden op: di mar 02, 2004 9:12 pm
- Locatie: De Geitenberg
Boombaard??!? Haha, geniale bandnaamgrafdelver schreef:Grimm gaat op die dag niet door.
2 oktober in Baroeg:
XIV Dark Centuries
Heidevolk
Boombaard

Verder alleen bekend met XIV Dark Centuries, die wel gaaf zijn.
We're particles in motion, we can't accept we've no control
Racing helpless through the aether, staring outward from the world
Racing helpless through the aether, staring outward from the world
- Samoht Slegov
- Berichten: 1569
- Lid geworden op: ma jul 26, 2004 5:29 pm